Szukaj
 
     
   

Kontakt

WSPÓLNY SEKRETARIAT TECHNICZNY
PROGRAMU WSPÓŁPRACY TRANSGRANICZNEJ POLSKA – ROSJA 2014-2020

Centrum Projektów Europejskich
ul. Głowackiego 14
10-448 Olsztyn

tel. +48 89 722 81 10
faks: +48 89 722 81 09
e-mail: plru@plru.eu 

  

 

Katarzyna Maria Bartnik – Kierownik WST

tel. +48 89 722 81 82

e-mail: Katarzyna.Bartnik@plru.eu

 

Anna Szczerbowska – Administrator Biura

tel. +48 89 722 81 10

e-mail: Anna.Szczerbowska@plru.eu

 

Katarzyna Wantoch-Rekowska – Oficer Informacji

tel. +48 89 722 81 56

e-mail: Katarzyna.Wantoch-Rekowska@plru.eu 

 

Yulia Petrovich – Menedżer Projektu

tel. +48 89 722 81 61

e-mail: Yulia.Petrovich@plru.eu

 

Miłosz WielgatMenedżer Projektu

tel. +48 89 722 81 85

e-mail: Milosz.Wielgat@plru.eu

 

Marina Kislyak – Menedżer Projektu 

tel. + 48 89 722 81 10

e-mail: Marina.Kislyak@plru.eu 

 

Alina Nazarenko – Menedżer Finansowy

tel. +48 89 722 81 64

e-mail: Alina.Nazarenko@plru.eu

 

Logo Narodowej Strategii Spójności

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego,
Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa i Partnerstwa

Logo Unia Europejska, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego