Szukaj
 
     
   

Kontakt

logo Programu

WSPÓLNY SEKRETARIAT TECHNICZNY

PROGRAM WSPÓŁPRACY TRANSGRANICZNEJ
POLSKA - BIAŁORUŚ - UKRAINA 2014-2020

 

Centrum Projektów Europejskich
ul. Domaniewska 39a
02 - 672 Warszawa

Tel: +48 22 3783100
Fax: +48 22 2019725

 

SEKRETARIAT

tel. +48 22 3783179
e-mail: pbu@pbu2020.eu

strona internetowa: http://www.pbu2020.eu/pl

Zgłaszanie nieprawidłowości:

e-mail: nieprawidlowosciEWT@mr.gov.pl   

 

 

Andrzej Słodki - Head of JTS
tel: +48 22 378 31 25
e-mail: andrzej.slodki@pbu2020.eu 

Tomasz Jędrzejewski - Deputy Head of JTS
tel: +48 22 378 31 34
e-mail: tomasz.jedrzejewski@pbu2020.eu


ZESPÓŁ PROGRAMOWY 

Stanisław Bielański - Team Leader
tel: +48 22 378 31 17
e-mail: stanislaw.bielanski@pbu2020.eu

Lolita Gedo - Programme Manager
tel: +48 22 378 31 41
e-mail: lolita.gedo@pbu2020.eu

Agnieszka Ćwikła - Communication Manager
tel: +48 22 378 31 87
e-mail: agnieszka.cwikla@pbu2020.eu

Agnieszka Sawicka - Junior Communication Manager
tel: +48 22 378 31 37
e-mail: agnieszka.sawicka@pbu2020.eu

Monika Kozłowska - Junior Communication Manager
tel.: +48 22 378 31 89
e-mail: monika.kozlowska@pbu2020.eu


ZESPÓŁ PROJEKTOWY I
 (projekty regularne i Duże Projekty Infrastrukturalne)

Tomasz Jędrzejewski - Team Leader
tel: +48 22 378 31 34
e-mail: tomasz.jedrzejewski@pbu2020.eu

Małgorzata Iwańska - Project Manager
tel: +48 22 378 31 35
e-mail: malgorzata.iwanska@pbu2020.eu

Siarhei Kuzniatsou - Project Manager
tel: +48 22 378 31 39
e-mail: siarhei.kuzniatsou@pbu2020.eu

Monika Waśkiewicz - Project Manager
tel: +48 22 378 31 36
e-mail: monika.waskiewicz@pbu2020.eu

Katarzyna Wyporska - Project Manager
tel: +48 22 378 31 27
e-mail: katarzyna.wyporska@pbu2020.eu

Maryna Fartushnyak - Financial Manager 
tel. +48 22 378 31 32
e-mail: maryna.fartushnyak@pbu2020.eu


ZESPÓŁ PROJEKTOWY II
 (mikro-projekty)

Ewa Adamczuk - Team Leader 
tel: +48 22 378 31 33
e-mail: ewa.adamczuk@pbu2020.eu 

Agnieszka Gawron - Project Manager
tel: +48 22 378 31 83
e-mail: agnieszka.gawron@pbu2020.eu

Iryna Melnychuk - Project Manager
tel. +48 22 378 31 29
e-mail: iryna.melnychuk@pbu2020.eu

Joanna Satora - Project Manager
tel: +48 22 378 31 71
e-mail: joanna.satora@pbu2020.eu

Jolanta Pasternakiewicz - Financial Manager
tel: +48 22 378 31 40
e-mail: jolanta.pasternakiewicz@pbu2020.eu


ZESPÓŁ FINANSOWO-ADMINISTRACYJNY

Andrzej Świerbut - Team Leader
tel: +48 22 378 31 38
e-mail: andrzej.swierbut@pbu2020.eu

Dmytro Volodin - Financial Manager
tel: +48 22 378 31 28
e-mail: dmytro.volodin@pbu2020.eu

Ewa Smolik - Office Administrator
tel: +48 22 378 31 79
e-mail: ewa.smolik@pbu2020.eu

 

ODDZIAŁY WST

ODDZIAŁ W RZESZOWIE

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
ul. Poniatowskiego 6, 35-026 Rzeszów

Godziny pracy: poniedziałek-piątek, 7:30-15:30
e-mail: rzeszow@pbu2020.eu

Zespół ekspertów Oddziału:

Alicja Wosik-Majewska
Kierownik
e-mail: Alicja.wosik-majewska@pbu2020.eu
Tel. : +48 17 85 34 335

Monika Piątek-Kozioł
Ekspert
e-mail: monika.koziol@pbu2020.eu
Tel. : +48 17 85 34 188

Szymon Skublicki
Ekspert
e-mail: szymon.skublicki@pbu2020.eu
Tel. : +48 17 85 34 188

ODDZIAŁ W BRZEŚCIU, BIAŁORUŚ

Brest Transboundary Infocentre 
46, Sovetskaya St., 224005 Brest, Belarus

e-mail: brest@pbu2020.eu 

Zespół ekspertów Oddziału:

Maxim Aldanov
Kierownik
e-mail: maxim.aldanov@pbu2020.eu
tel. : + 375 162 53 31 55

Maryna Kivel
Starszy Ekspert
e-mail: marina.kivel@pbu2020.eu
Tel. : + 375 162 53 15 83

Alexander Zhabinski
Starszy Ekspert
e-mail: alexander.zhabinski@pbu2020.eu
Tel. : + 375 162 53 15 83

ODDZIAŁ WE LWOWIE, UKRAINA
ul. Tyktora 5
Lwów, Ukraina
Tel./fax: +38 0322 61 02 59
e-mail: lviv@pbu2020.eu

Zespół ekspertów Oddziału:

Olga Parasotska
Kierownik
Tel. : + 38 0322 47 21 30
Tel./fax: +38 0322 61 02 59
e-mail: olga.parasotska@pbu2020.eu

Vasyl Khimyak
Starszy Ekspert 
Tel./fax: +38 0322 61 02 59
e-mail: vasyl.khimyak@pbu2020.eu

Olena Zubrytska
Starszy Ekspert 
Tel: + 380 322 47 21 32
Fax: + 380 322 61 02 59
e-mail: olena.zubrytska@pbu2020.eu

 

Logo Narodowej Strategii Spójności

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego,
Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa i Partnerstwa

Logo Unia Europejska, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego