Szukaj
 
     
   

2014

Akademia Funduszowa

2014-10-07

Celem szkolenia było przekazanie podstawowych informacji na temat systemu Funduszy Europejskich oraz przećwiczenie procesu aplikowania o środki unijne. Szkolenie skierowane było do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z Funduszami Europejskimi oraz przygotowują się do pierwszego aplikowania o dofinansowanie.

więcej...

Środa z Funduszami

2014-10-01

"Środa z Funduszami" to ogólnopolski cykl bezpłatnych spotkań informacyjnych wprowadzających do tematyki funduszy na lata 2014–2020, który  ruszył 1 października 2014 r. Spotkania pn. „Środa z Funduszami” będą organizowane w całej Polsce przez Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w każdą pierwszą środę miesiąca o godzinie 12:00.

więcej...

Fundusze Europejskie na lata 2014 – 2020 na badania naukowe i biznes

2014-08-22

Spotkanie dedykowane było członkom Polskiej Izby Gospodarczej Elektrotechniki i miało na celu zaprezentowanie aktualnie dostępnych informacji na temat Funduszy Europejskich na lata 2014-2020 i przewidzianych w ich ramach możliwości finansowania badań naukowych i biznesu. 

więcej...

Środki dla mazowieckich firm - przygotowanie do aplikowania o dotację w Działaniu 1.5 RPO oraz nowe możliwości na lata 2014-2020

2014-07-01

W lipcu i w sierpniu 2014 r. odbyły się spotkania dla przedsiębiorców pt. "Środki dla mazowieckich firm - przygotowanie do aplikowania o dotację w Działaniu 1.5 RPO WM oraz nowe możliwości na lata 2014-2020". Spotkania zostały zorganizowane przez Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich wspólnie z Mazowiecką Jednostką Wdrażania Programów Unijnych. 

więcej...

Spotkania dla studentów Collegium Civitas

2014-04-20

W kwietniu i w maju 2014 r. odbyły się spotkania zorganizowane przez Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla studentów Collegium Civitas na temat możliwości, jakie niosą środki unijne.

więcej...

Warsztaty dla nauczycieli. Fundusze na edukację i przygotowanie projektu

2014-04-15

Celem warsztatów było przedstawienie możliwości finansowania projektów edukacyjnych oraz zasad przygotowania projektu. Warsztaty skierowane były do nauczycieli. Zorganizowane zostały przez Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno – Społecznych i Szkoleń (WCIES) wspólnie z Centralnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich.

 

więcej...

Spotkania dla studentów zrzeszonych w Fundacji Europea

2014-04-05

W kwietniu i w maju 2014 r. odbyły się spotkania dla studentów zrzeszonych w Fundacji Europea na temat możliwości, jakie niosą środki unijne. Spotkania zorganizowane zostały przez Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we współpracy z Mazowiecką Jednostką Wdrażania Programów Unijnych i Biurem Projektów Fundacji Europea.

 

więcej...

Warsztaty z rozliczania projektów w ramach Programu Kapitał Ludzki (komponent regionalny)

2014-03-17

Celem warsztatów było zapoznanie uczestników z zasadami realizacji projektów określonymi w umowie o dofinansowanie oraz podstawowymi regułami wypełniania wniosków o płatność. 

więcej...

Warsztaty z realizacji projektów systemowych w ramach Poddziałania 9.1.1 Programu Kapitał Ludzki

2014-03-13

Celem warsztatów, skierowanych do beneficjentów systemowych Poddziałania 9.1.1, było zapoznanie uczestników z zasadami realizacji projektów określonymi w umowie o dofinansowanie oraz podstawowymi regułami wypełniania wniosków o płatność.

więcej...

Spotkania dla studentów 

2014-02-05

W lutym, marcu i kwietniu 2014 r. odbyły się spotkania zorganizowane przez Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla studentów Instytutu Europeistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Uczestniczyły w nich 2 grupy studentów (studenci studiów I i II stopnia). Oba cykle spotkań zawierały podobną treść merytoryczną.

więcej...

Logo Narodowej Strategii Spójności

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego,
Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa i Partnerstwa

Logo Unia Europejska, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego