Szukaj
 
     
   

Zaproszenie na konferencję inaugurującą Program 15 października 2015 r.

2015-09-23

W ramach inauguracji wdrażania PW INTERREG Polska – Saksonia 2014-2020 chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w konferencji organizowanej przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju przy wsparciu Wspólnego Sekretariatu. Konferencja odbędzie się w dniu 15 października 2015 r. na Zamku w Kliczkowie.

Podczas spotkania, obok przedstawienia głównych założeń programu, zaprezentowane zostaną także przykłady działań, które wpisywać się będą w priorytety współpracy transgranicznej realizowanej ze środków Unii Europejskiej w nowej perspektywie finansowej na pograniczu polsko-saksońskim.

Program konferencji

Uprzejmie prosimy o zgłoszenie swojego udziału za pomocą formularza rejestracji. Formularz jest dostępny na stronie zewnętrznej w j. angielskim, jednak jest łatwy w obsłudze – należy jedynie podać nazwę instytucji, nazwisko uczestnika (-ów) oraz kontaktowy adres e-mail. W przypadku problemów z obsługą formularza prosimy o kontakt.

Termin zgłoszenia upływa dn. 6 października 2015 r.

UWAGA: Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Informujemy, że z uwagi na duże zainteresowanie, wyczerpał się limit miejsc na konferencję inauguracyjną. W związku z tym Wspólny Sekretariat otworzył listę rezerwową i prosi o zgłaszanie za pośrednictwem maila (kontakt@plsn.eu) osób, którym nie udało się zarejestrować.

W przypadku pytań prosimy kontaktować się z Pracownikami Wspólnego Sekretariatu.

Do zobaczenia na konferencji!

powrot

Logo Narodowej Strategii Spójności

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego,
Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa i Partnerstwa

Logo Unia Europejska, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego